Tender menedzser

Pozíciócsoport:
GroundUp Kft.
Munkavégzés helye:
Budapest
Munkavégzés jellege:
Nincs megadva

Magyarország egyik legnagyobb ingatlanfejlesztői cégcsoportjaként, új épületeket álmodunk és valósítunk meg. Kereskedelmi és logisztikai ingatlanok, valamint lakó- és irodaépületek fejlesztésében és kivitelezésében egyaránt tapasztaltak vagyunk. Fontos számunkra a magasszintű minőség, a professzionális hozzáállás és az emberközeli szemlélet.

Mérnöki csapatunkba keressük az új kollégánkat Tender menedzser pozícióba, új és meglévő lakóprojektek kivitelezéséhez.

Mire számíthatsz nálunk:

  • Komplex juttatási csomagot biztosítunk a kollégáink számára - az alapjövedelmen felül cafetériával, medicoverrel és további bónuszokkal ismerjük el a munkádat
  • Stabil vállalati háttérre, hosszútávú tervekre- folyamatban lévő projektjeink mellett, több projekt fejlesztése és indítása is szerepel a jövőbeli terveink között
  • A cég tulajdonosa, területeink vezetői aktívan részt vesznek a mindennapjainkban – feladataid során számíthatsz a Vállakozási Igazgató támogatására
  • Családias hangulatú, összetartó csapattal várunk, amelyet közös programokkal is erősítünk - téli-nyári csapatépítőkkel, év végi karácsonyi bulival

Mi lesz a feladatod, ha csatlakozol a csapatunkhoz:

  • Tervezői költségvetések ellenőrzése
  • Tender anyagok ellenőrzése, összeállítása
  • Alvállalkozói ajánlatok bekérése, költségvetések elemzése és ártükrök készítése
  • Kapcsolattartás a partnerekkel (projekt teamekkel, beszállítókkal, alvállalkozóinkkal)
  • Ártárgyalásokon, és az azokkal kapcsolatos műszaki egyeztetéseken való aktív részvétel
  • A tender folyamatok és a beszerzési ütemtervek követése
  • Költségelemzések és utókalkulációk készítése
  • Részvétel a vállalat digitális beszerzési rendszerének fejlesztésében
  • Piaci folyamatok nyomon követése

  • Műszaki végzettséged van (építész /építő)
  • Szereztél már 3-5 év tapasztalatot beszerzési/vállalkozási területen, és a jövőben is szeretnéd, a szakmai tudásodat elmélyíteni a beszerzési területen
  • Rád bízott feladatokat pontosan és precízen látod el
  • Magabiztosan kezeled az irodai és szakmai programokat,
  • Szereted a táblázatokat és a kimutatásokat
  • Könnyen megtalálod a közöshangot a kollégákkal, partnerekkel
  • Jól tárgyalsz a beszállítókkal

Pénzügyi vagy közgazdász másoddiploma előnyt jelent.

Munkavégzés helye:

  • Budapest