Back Office munkatárs

Pozíciócsoport:
Biggeorge Alapkezelő Zrt.
Munkavégzés helye:
Budapest - II.ker
Munkavégzés jellege:
Nincs megadva
Végzettség:
Középiskola

A Biggeorge Alapkezelő Zrt. az egyik legnagyobb magyar magántulajdonú ingatlanfejlesztő és befektető cégcsoport alapjainak kezelője, sokéves tapasztalattal.

Új kollégánkat keressük

 Back office munkatárs

munkakörbe.

Amiben számítunk Rád:

  • Adminisztrációs feladatok ellátásában – adatrögzítésben,
  • Levelezések bonyolításában,
  • Kimenő és bejövő számlák, dokumentumok kezelésében,
  • A bankokkal, önkormányzatokkal és közműszolgáltatókkal történő kapcsolattartásban,
  • Bankszámlanyitásban és az ehhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésében,
  • Bankgaranciák teljes körű kezelésében,
  • Ingatlanokkal kapcsolatos adó és biztosítások kezelésében,
  • A bejövő papír alapú, valamint elektronikus számlák és egyéb dokumentumok integrált vállalatirányítási rendszerben való rögzítésében,
  • A kimenő számlák postázásra való előkészítésében,
  • Szkennelésben, nyomtatásban, fénymásolásban, iratrendezésben,
  • Kollégák munkájának támogatásában, a társosztályokkal való kapcsolattartásban.

Amit kérünk Tőled:

  • Legalább középfokú végzettség,
  • Határozottság, felelőségteljes munkavégzés,
  • Monotonitás tűrés,
  • Céltudatosság és kitartás,
  • Kiváló kommunikációs készség, csapatmunkára való hajlandóság,
  • Precizitás, önállóság,
  • Legyél igényes a munkádra,
  • Office programokat felhasználói szinten tudd kezelni.

Előnyként értékeljük:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Mire számíthatsz nálunk?

  • Komplex juttatási csomagot biztosítunk - az alapjövedelmen felül cafetériával, egészségbiztosítással és bónusz lehetőséggel ismerjük el a munkádat,
  • Jó hangulatú, összetartó csapatra, melyet közös programokkal is erősítünk,
  • Határozatlan idejű szerződést, hosszútávú együttműködésre,
  • A mindennapi munkában közvetlenségre, emberségre, gyors vezetői döntésekre.

Munkavégzés helye és munkaidő:

  • Budapest, II. kerület,
  • Teljes munkaidő.