Revenue Manager

Pozíciócsoport:
UrbanRent Holding Zrt.
Teljes munkaidő
Nyelvismeret:
C1/C2 - Angol

A Biggeorge Property, az egyik legnagyobb magyar magántulajdonú ingatlanfejlesztő és befektető cégcsoport, sokéves tapasztalattal az ingatlanfejlesztés, vagyonkezelés, alapkezelés és létesítmény-gazdálkodás területén.

Dinamikus növekedésben lévő rövid- közép- és hosszú-távú lakáskiadással és üzemeltetéssel foglalkozó üzletágunk új kollégáját keresi

REVENUE MANAGER

munkakörbe

Biggeorge Property projektjein vásárló befektetők bizalommal fordulnak hozzánk és bízzák ránk lakásuk bérbeadását, hasznosítását, így a kezelt portfoliónk folyamatosan bővül.

Kiemelt feladataid lesznek:

  • Időszakos árképzési stratégiák kialakítása és alkalmazása az ügyfelek megcélzására, a kereslet növelésére és az üzletág teljesítményének fokozására, együttműködésben a vezetéssel;
  • A mindenkori árazás folyamatos kontrollja a front office tapasztalatait figyelembe véve;
  • Az új bérlemények bevezetése és karbantartása a PMS rendszerekben, OTA felületeken;
  • Rendszeres jelentések, elemzések és előrejelzések készítése a foglalási helyzet ellenőrzésére és az értékesítés növelésére;
  • Mikro- és makropiaci elemzés, versenytárs benchmarking;
  • Vállalati és csoport értékesítés;
  • Üzleti kapcsolatok fejlesztése és fenntartása;
  • Csomagok és promóciók fejlesztése;
  • Kapcsolódó gazdasági számítások, elszámolások készítése.

Várjuk jelentkezésed, ha rendelkezel:

  • Legalább 3-5 éves hasonló pozícióban szerzett releváns tapasztalattal, piacismerettel;
  • Foglalási szoftverek beható ismeretével (pl. D-Edge, Fidelio, Sabeeapp)
  • Erős analitikus, szisztematikus, vállalkozói gondolkodásmóddal;
  • Elhivatottsággal az online értékesítési piac folyamatos monitorozásához;
  • Angol nyelvismerettel szóban-és írásban egyaránt.

       Amit kínálunk:

  • Folyamatosan fejlődő, innovatív cégcsoportként, stabil vállalati hátteret;
  • Alapbéren felül béren kívüli juttatásokat (Medicover egészségcsomag, cafetéria keret);
  • Közösségépítő programokat, rendezvényeket (BGP Game Club, céges síelés, nyári csapatépítő, évzáró gála);
  • A mindennapi munkában közvetlenséget, emberséget, gyors vezetői döntéseket;
  • Kreatív ötleteid meghallgatását és beépítését a napi működésbe;
  • Határozatlan idejű szerződést, hosszútávú együttműködést.

Munkavégzés helye és munkaidő:

  • Budapest, VII. kerület, Dob utca
  • Munkaidő: teljes munkaidő akár teljes Remote munkavégzés lehetősége