Közös képviselő

Pozíciócsoport:
P17 Társasházkezelő
Munkavégzés jellege:
Nincs megadva

A Biggeorge Property az egyik legnagyobb magyar magántulajdonú ingatlanfejlesztő társaság, amely már több, mint húsz éve foglalkozik ingatlanfejlesztéssel, befektetéssel és üzemeltetéssel. A cégre jellemző innovatív, dinamikus szemléletnek és a részletek tökéletessége iránt elkötelezett szakértelemnek köszönhetően hosszú idő óta a hazai ingatlanpiac egyik meghatározó szereplője.

Biggeorge Property leányvállalata

a P17 Társasházkezelő Kft. létszámbővülés miatt új munkatársat keres

Közös képviselő munkakörbe

A következő feladatokban számítunk Rád:

  • Társasházi alkalmazottak vezetése (Karbantartók és takarítók),
  • Szolgáltatási és karbantartási szerződések menedzselése,
  • Karbantartási munkálatok egyeztetése, szervezése, felügyelete,
  • Épület üzemeltetés: a teljes komplexum napi biztonságos működésének biztosítása.
  • Tulajdonosi értesítések, kapcsolattartás,
  • Fogyasztás-és költségfelosztás,
  • Könyvelés előkészítése, pénzügyi adminisztráció,
  • Közgyűlés megszervezése,
  • Aktív részvétel a költségvetési terv előkészítésében, monitorozásában,

Örömmel várunk, ha

  • Kiemelkedő kommunikációs készséggel rendelkezel,
  • Minőségorientált vagy és tulajdonosi szemlélet jellemez,
  • Kiváló szervező- és problémamegoldókészséged van,
  • Szolgáltatói attitűddel rendelkezel,
  • Precíz vagy, örömmel bűvészkedsz a számokkal.

Várjuk jelentkezésed, ha rendelkezel:

  • Társasházkezelő képesítéssel,
  • Legalább 3 éves releváns tapasztalatod van létesítményüzemeltetés területén,
  • Magabiztos, legalább társalgási szintű angol nyelvtudásod van.

      Amit kínálunk:

  • Az alapbéren felül, komplex béren kívüli juttatási csomagot biztosítunk, melynek az elemei a következők: cafeteria, bónusz, Medicover egészségbiztosítási csomag,
  • Folyamatosan fejlődő, innovatív cégcsoportként új kihívásokra, impulzusokra számíthatsz,
  • Gyümölcsnap,
  • Hosszútávú együttműködési lehetőséget, ahol támogatjuk a szakmai fejlődésedet,
  • Folyamatosan fejlődő, innovatív cégcsoportként stabil vállalati hátteret biztosítunk,
  • Családias hangulatú, összetartó csapatot,
  • Csapatépítő programokat, egyéb rendezvényeket.

Munkavégzés helye és munkaidő:

  • Budapest, VII. kerület
  • Munkaidő: teljes munkaidő