Senior pénzügyi elemző

Pozíciócsoport:
BN Zrt.
Munkavégzés helye:
Budapest
Munkavégzés jellege:
Nincs megadva

A Biggeorge Property Nyrt az egyik legnagyobb magyar magántulajdonú ingatlanfejlesztő és befektető cégcsoport, sokéves tapasztalattal az ingatlanfejlesztés, befektetés, alapkezelés és üzemeltetés területén.

A cégcsoport üzleti tervezési és kontrolling csapatába keresünk új munkatársat

munkakörbe.

Mire számíthatsz nálunk?

  • Komplex juttatási csomagra: cafetéria, teljesítménybónusz, egészségbiztosítás, gyümölcsnap
  • Próbaidő után home office lehetőségre
  • Stabil vállalati háttérre és jövőképre
  • Családias hangulatú, összetartó csapattal várunk, melyet közös programokkal erősítünk: téli-nyári csapatépítőkkel, évzáró gálával

Mi lesz a feladatod, ha csatlakozol a csapatunkhoz?

  • Részvétel az üzleti tervezési folyamatban;
  • Negyedéves és havi riportok összeállítása, terv-tény visszamérések, elemzések;
  • Az üzleti döntések támogatása egyedi elemzésekkel, javaslatokkal, átfogó probléma megoldási alternatívákkal;
  • Projekt költségvetések hátralévő keretének nyomon követése, egyeztetések a műszaki kontrollerrel;
  • A könyvelés és a projekt alapú nyilvántartások összevetése, eltérések kezelése;
  • A különböző üzleti területek számára pénzügyi input adatok szolgáltatása, együttműködés a tervezési fázisban;
  • Pénzügyi oldalról a beruházás-gazdaságossági számítások elkészítésében való közreműködés, ellenőrzés;
  • A cégcsoport riportolási folyamatainak automatizálása, folyamatok-és rendszerek /pl. Vállalatirányítási rendszer/ kialakításának, bevezetésének támogatása;
  • Kontrolling folyamatok, meglévő táblázatok fejlesztése, automatizálása;
  • Részvétel a cégcsoport tőkepiaci jelenlétével kapcsolatos feladatok elvégzésében és az éves beszámoló összeállításában (Budapesti Értéktőzsde Xtend platformja, zöld kötvény, alapkezelés);
  • IFRS konszolidált beszámoló összeállításának támogatása.

  • Közgazdasági vagy pénzügyi felsőfokú végzettséggel;
  • Analitikus szemléletmóddal, a komplex folyamatok átlátásának, megértésének képességével;
  • 5 év tapasztalattal hasonló munkakörben;
  • Nagyon erős Excel ismereted van, (összetett függvények, kimutatások ismerete elvárt) esetleg a VBA sem idegen számodra;
  • Proaktív és hatékony vagy, az aktuális feladat megoldásán túl képes vagy előre gondolkodni.

Előnyt jelent:

  • IFRS és konszolidációs területen szerzett tapasztalat;
  • Aktívan használt angol nyelvtudás;
  • Integrált vállalatirányítási rendszer bevezetésével kapcsolatban szerzett tapasztalat;
  • Big4 tapasztalat.

Munkavégzés helye:

Budapest, II. kerület