Projektmenedzser

Pozíciócsoport:
BN Zrt.
Munkavégzés jellege:
Nincs megadva

A Biggeorge Property Nyrt. tevékenysége kereskedelmi - (iroda, szálloda, kiskereskedelmi, ipari/logisztikai) és lakóingatlan - fejlesztésekre egyaránt kiterjed. Társaságunk az elmúlt években a saját fejlesztések mellett számos ingatlan befektetést is végrehajtott, így mostanra a kezelt ingatlanok mérete közel 150,000 m2-t tesz ki és folyamatosan növekszik.

A jövedelemtermelő ingatlanokért és logisztikai fejlesztésekért felelős üzletágunkhoz keresünk most új kollégát,

Fit-Out Project Manager

munkakörbe

Amire számíthatsz nálunk:

  • Komplex juttatási csomagot biztosítunk a kollégáink számára: az alapjövedelmen felül cafetériával, egészségbiztosítással és bónusz lehetőséggel ismerjük el a munkádat;
  • Folyamatosan fejlődő, innovatív cégcsoportként, stabil vállalati háttérre, hosszútávú jövőképre.
  • Egész országra kiterjedő ingatlan portfólióra.
  • Családias hangulatú, összetartó csapattal várunk, melyet közös programokkal erősítünk: téli-nyári csapatépítővel, év végi ünnepekre hangolódással, évzáró bulival;
  • Az alap-és pótszabadságon felüli extra szabadnapokra a próbaidő lejárta után;
  • Kávéra, teára, gyümölcsnapra, hogy a nap folyamán egy kis lendülethez, vitaminhoz juss;

Mi lesz a feladatod, ha csatlakozol a csapatunkhoz:

  • Az általad kezelt ingatlanok vonatkozásában az éves beruházási tervben szereplő értéknövelő CAPEX beruházások, illetve az aktuális Fit-Out beruházások teljes körű kezelése az előkészítéstől az átadást követő szavatossági időszak kezdetéig.
    • A szükséges költségbecslések, space plan-ek elkészítése és beszerzése a tervezett beruházásokhoz;
    • A beruházási projektetek pályáztatása és beruházásba adása a beszerzési szabályzatnak megfelelően;
    • A beruházási projektek folyamatos pénzügyi és műszaki ellenőrzése, továbbá rendszeres helyszíni nyomon követése;
    • Az egyes beruházásokhoz tartozó ütemtervek elkészítése és naprakészen tartása;
    • Bérlői kiépítések során a szükséges tervek, dokumentumok bekérése a bérlőktől és ezek ellenőrzése;
    • Új bérleményi kiépítések során közreműködés a birtokbaadásnál;
    • A beruházási projektek számláinak kezelése a vállalati elektronikus számlaiktató rendszerben.
  • Asset Management támogatása a bérleti szerződések megkötésében, meghosszabbításában;

  • Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel (építész, építőmérnök végzettség előny);
  • Hasonló munakörben szerzetél már legalább 5 év szakmai tapasztalatot;
  • A rád bízott feladatokat kellő felelősséggel és precizitással látod el;
  • Szereted a változatos, kihívásokkal teli munkát, a nem hétköznapi feladatokat;
  • Magabiztosan dolgozol Excelben;
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel.

Előnyként értékeljük:

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudást
  • Analitikus gondolkodásmódot
  • Jó problémamegoldó készséget

Munkavégzés helye és munkaidő:

  • Budapest, II. kerület
  • Munkaidő: teljes munkaidő
Loading…