Műszaki vevőkoordinátor

Pozíciócsoport:
BN Zrt.
Munkavégzés jellege:
Nincs megadva
Kategória:

Építőipar, Ingatlan

Műszaki előkészítő

Műszaki rajzoló

Gyártás, Termelés

CAD tervező, Műszaki rajzoló

A Biggeorge Property az egyik legnagyobb magyar magántulajdonú ingatlanfejlesztő társaság, amely már több, mint húsz éve foglalkozik ingatlanfejlesztéssel, befektetéssel és üzemeltetéssel. A cégre jellemző innovatív, dinamikus szemléletnek és a részletek tökéletessége iránt elkötelezett szakértelemnek köszönhetően hosszú idő óta a hazai ingatlanpiac egyik meghatározó szereplője.

Műszaki vevőkoordinátor pozícióba keressük az új kollégánkat.

Lakásfejlesztéseinkhez, műszaki ismeretekkel rendelkező kollégát keresünk, aki szakmai támogatást nyújt vevőink lakáskialakításával kapcsolatos változtatási igényeinek végleges elfogadásához és menedzseli azok dokumentálását.

Amire számíthatsz nálunk:

  • Komplex juttatási csomagot biztosítunk a kollégáink számára - az alapjövedelmen felül cafetériával, egészségbiztosítással és további bónusz lehetőséggel ismerjük el a munkádat,
  • Stabil vállalati háttérre, növekedésre - folyamatban lévő nagy volumenű projektjeink mellett, további projekteket indítunk,
  • Támogatjuk az egyéni fejlődésedet szakmai és készségfejlesztő képzésekkel,
  • Családias hangulatú, összetartó csapattal várunk, melyet közös programokkal is erősítünk, téli-nyári csapatépítőkkel, évzáró gálával,
  • Jól felszerelt iroda vár rád- korlátlan kávéval, teával, keddenként pedig gyümölcsnapot tartunk,
  • Az alap- és életkor alapján járó szabadságon túl extra napokat is biztosítunk kollégáink számára.

  Mi lesz a feladatod, ha csatlakozol a csapatunkhoz:

  • Vevőink módosítási igényeinek egyeztetése, műszaki elbírálása, dokumentálása,
  • Költségvetés készítése, ellenőrzése,
  • Vevőkezelési, szakági és burkolási tervek készítése, módosítása, ellenőrzése,
  • Kapcsolattartás a vevőkkel.

  • Felsőfokú műszaki (építész / építő), vagy szakirányú technikusi végzettséggel rendelkezel,
  • Szereztél már 1-2 év tapasztalatot hasonló területen és szeretnéd tovább bővíteni a tudásodat,
  • Van tapasztalatod a vevői igények kezelésében,
  • Magabiztos felhasználói szintű ArchiCad tudásod van,
  • Nem okozz gondot a műszaki dokumentációknak, terveknek a gyors értelmezése,
  • Rád bízott feladatokat pontosan és precízen látod el,
  • Csapatjátékosnak vallod magad, de az önálló munkavégzés sem okoz gondot,
  • Könnyen megtalálod a közöshangot a kollégákkal és az ügyfelekkel,

 Munkavégzés helye:

  • Budapest, III.kerület

Loading…
Még nem jelentkeztem korábban a cég álláshirdetéseire, szeretném megadni az adataimat