Business Analyst

Pozíciócsoport:
BN Zrt.
Munkavégzés helye:
Budapest - II.ker
Munkavégzés jellege:
Nincs megadva
Végzettség:
Egyetem
Kategória:

IT programozás, Fejlesztés

Rendszertervező

IT üzemeltetés, Telekommunikáció

Projektmenedzsment

Rendszergazda

Rendszerüzemeltető

Vállalatirányítási rendszer, SAP

A Biggeorge Property Nyrt. tevékenysége kereskedelmi (iroda, szálloda, kiskereskedelmi, ipari/logisztikai) és lakóingatlan fejlesztésekre egyaránt kiterjed. Társaságunk az elmúlt években a saját fejlesztések mellett számos ingatlan befektetést is végrehajtott, így mostanra a kezelt ingatlanok mérete közel 150 000 m2-t tesz ki és folyamatosan növekszik.

A jövedelemtermelő ingatlanokért és logisztikai fejlesztésekért felelős üzletágunkhoz keresünk most új kollégát,

munkakörbe

Amire számíthatsz nálunk:

  • Komplex juttatási csomagot biztosítunk a kollégáink számára: az alapjövedelmen felül cafetériával, egészségbiztosítással és bónusz lehetőséggel ismerjük el a munkádat
  • Folyamatosan fejlődő, innovatív cégcsoportként, stabil vállalati háttérre, hosszútávú jövőképre
  • Egész országra kiterjedő ingatlan portfólióra
  • Családias hangulatú, összetartó csapattal várunk, melyet közös programokkal erősítünk: téli-nyári csapatépítővel, év végi ünnepekre hangolódással, évzáró bulival
  • Az alap-és pótszabadságon felüli extra szabadnapokra a próbaidő lejárta után
  • Kávéra, teára, gyümölcsnapra, hogy a nap folyamán egy kis lendülethez, vitaminhoz juss

Mi lesz a feladatod, ha csatlakozol a csapatunkhoz:

  • Ügyviteli, projekt management és a kapcsolódó könyvelési, iktatási informatikai rendszerek folyamatos fejlesztésének támogatása:
    • vagyongazdálkodási és kontrolling csapatok igényeinek és folyamatainak felmérése alapján specifikációk írása
    • kapcsolattartás a fejlesztőkkel és a fejlesztés nyomon követése
    • megoldások tesztelése
    • felhasználói képzések tartása és kézikönyvek írása
  • Vagyongazdálkodási és kontrolling csapatok támogatása az ügyviteli rendszerben lévő adatok értelmezése, karbantartása, riportálása, üzleti folyamatok lekövetése terén
  • Közreműködés éves üzemeltetési és beruházási pénzügyi költség tervek, üzemeltetési- és fogyasztási költség elszámolások, indexálás elkészítésében
  • Projekteken belüli és projektek közötti rendszeres és eseti kimutatások, jelentések, riportok összeállítása, elemzése, értelmezése, javaslattétel

  • Felsőfokú informatikai vagy pénzügyi végzettséggel rendelkezel
  • Hasonló munkakörben szereztél már legalább 5 év szakmai tapasztalatot
  • A rád bízott feladatokat kellő felelősséggel és precizitással látod el
  • Szereted a változatos, kihívásokkal teli munkát, a nem hétköznapi feladatokat

Előnyként értékeljük:

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudást
  • Analitikus gondolkodásmódot
  • Jó problémamegoldó készséget

Munkavégzés helye és munkaidő:

  • Budapest, II. kerület
  • Munkaidő: teljes munkaidő
Loading…
Még nem jelentkeztem korábban a cég álláshirdetéseire, szeretném megadni az adataimat