Magasépítési Műszaki ellenőr

Biggeorge Property keres induló projektjeihez új munkatársat Magasépítési műszaki ellenőr munkakörbe.

Pozíciócsoport:
BN Zrt.
Munkavégzés jellege:
Nincs megadva
Végzettség:
Főiskola
Egyetem
Kategória:

Mérnök

Építészmérnök

Építőmérnök

Nagy szakmai múlttal rendelkező cégcsoport ingatlanfejlesztéssel foglalkozó vállalkozása,

 a Biggeorge Property keres induló projektjeihez új munkatársat

Magasépítési műszaki ellenőr munkakörbe.

Pontosan, hatékonyan dolgozó proaktív szakembert keresünk, akit a műszaki megoldások mélyreható ismerete jellemez.

Magasépítési műszaki ellenőr munkatársainkat a projektek értékeink szerint elvárt, ígényes megvalósításában kiemelt kulcsszereplőnek tekintjük.  Véleményükre az új projekttervek indításától igényt tartunk, tapasztalataikat kamatoztatjuk.

Kiemelt feladatok:

  • Lakó-és szálloda fejlesztések magasépítési műszaki ellenőrzése
  • Szakági műszaki ellenőrök munkájának összefogása
  • Tervezés felügyelete, értékesítési, műszaki és gazdaságossági szempontok érvényesítése
  • Hatósági és engedélyezési eljárások lebonyolítása
  • Vállalkozásba adás szakmai támogatása
  • Kivitelezés műszaki ellenőrzése

Elvárás:

  • Szakirányi felsőfokú végzettség 5 év szakmai tapasztalattal,
  • Érvényes műszaki ellenőri jogosultság
  • Lakóparki projekt tapasztalat előnyt jelent
  • Műszaki-gazdasági szemlélet
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépkocsi
  • Irodai és szakmai szoftverek kiváló felhasználói ismerete

Amit kínálunk:

  • A teljesítményt komplex juttatási csomaggal ismerjük el:
    • átlag feletti alapjövedelmet,
    • Cafetériát,
    • teljesítménybónuszt,
    • és csoport eredményéből részesedést adunk
  • Magas színvonalú, nagy volumenű projektek, budapesti munkahely
  • Támogatjuk a szakmai tovább fejlődést, hosszútávú együttműködés a célunk
  • Stabil, folyamatosan fejlődő, innovatív cégcsoport vagyunk, hosszútávú tervekkel, biztos hátérrel
  • Nálunk nem ritka a kezdőből vezetővé érő kolléga
  • Aki összetartó támogató, jó hangulatú csapatban dolgozna, itt megtalálja.

Munkavégzés helye és munkaidő:

  • Budapest

Pályázatát kiemelt gondossággal, bizalmasan kezeljük.