Előkészítő mérnök

Pozíciócsoport:
BN Zrt.
Munkavégzés helye:
Budapest
Teljes munkaidő
Végzettség:
Egyetem
Kategória:

Építőipar, Ingatlan

Műszaki előkészítő

Munkába állás időpontja:
2020.10.01.

Cégeink sikeressége mögött felkészült, magas szakmai színvonalú csapatok munkája áll.

A műszaki előkészítő munkatársunk lendületes és megbízható munkáját megbecsüléssel, szép jövedelemmel és előre lépési lehetőséggel honorálnánk.

Tapasztalt, kivitelezési/műszaki előkészítői múlttal rendelkező kollégát keresünk, aki gyakorlott a tervek átvizsgálásában és beárazásában, tapasztalatot szerzett szerződések előkészítésében

Kiemelt feladatok:

  • Elkészült kivitelezési tervek műszaki megfelelősségének, kalkulált mennyiségeinek szakmai ellenőrzése, eltérések kimutatása és továbbítása a tervkészítők részére
  • Ajánlatkérés és költségvetés készítése, tervezői költségvetés ellenőrzése, tervek ellenőrzése, ártükör készítése
  • Folyamatos kapcsolattartás partnerekkel (megrendelők, beszállítók, alvállalkozók, szakhatóságok, hatóságok)
  • Műszaki alternatívák és észrevételek kidolgozása
  • Kivitelezési munkák előkészítésében való közreműködés
  • Helyszíni munkálatok ellenőrzése

Elvárás:

  • Műszaki végzettség (építész/ építő)
  • Szerkezetépítési, előkészítői területen szerzett tapasztalat
  • Önálló, gyors, megbízható munkavégzés
  • Irodai és szakmai szoftverek kiváló felhasználói használata
  • Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • Összetett, érdekes munka
  • Szakmai gazdagodás lehetősége egy dinamikus fejlődésben levő cégnél
  • Versenyképes fizetés
  • Részvételt magas színvonalú nagy volumenű projektek sikerében
  • A mindennapi munkában gyors vezetői döntéseket, közvetlenséget, emberséget
  • Összekovácsolódott csapat támogatását
  • Kellemes, inspiráló irodai környezet
  • Határozatlan idejű szerződés, hosszútávú együttműködés

    Munkavégzés helye: Budapest