Nemzetközi befektetési elemző

Pozíciócsoport:
BN Zrt.
Munkavégzés helye:
Budapest - II.ker
Végzettség:
Főiskola
Egyetem
Nyelvismeret:
Középfok C - Angol
Kategória:

Pénzügy, Könyvelés

Elemző, Tanácsadó

Üzleti elemző

A Biggeorge Property Nyrt az egyik legnagyobb magyar magántulajdonú ingatlanfejlesztő és befektető cégcsoport, sokéves tapasztalattal az ingatlanfejlesztés, befektetés, alapkezelés és üzemeltetés területén.

A cégcsoport nemzetközi terjeszkedésért felelős divíziójába keresünk új kollégát

munkakörbe.

Mire számíthatsz nálunk?

  • Komplex juttatási csomag a kollégáink számára - az alapjövedelmen felül cafetériával, egészségbiztosítással és bónusz lehetőséggel ismerjük el a munkádat
  • Szakmai kiteljesedésre és előlépésre való lehetőség egy dinamikusan növekvő cégcsoportban
  • Stabil vállalati háttér, hosszútávú, folyamatos növekedést célzó tervek
  • Fiatal, jó hangulatú, összetartó csapat, melyet közös programokkal is erősítünk
  • Heti egy nap home office lehetőség
  • A munkavégzéshez szükséges eszközöket biztosítjuk számodra (laptop, céges telefon)

Mi lesz a feladatod, ha csatlakozol a csapatunkhoz?

  • Aktív részvétel a nemzetközi terjeszkedési törekvések támogatásában
  • Iparági, piaci és makrógazdasági elemzések és kutatások elvégzése a különböző célországokra vonatkozóan
  • Befektetési lehetőségek azonosítása, előzetes elemzése
  • Az üzleti döntések támogatása egyedi elemzésekkel, javaslatokkal, átfogó probléma megoldási alternatívákkal
  • Részletes pénzügyi, beruházás-gazdaságossági értékelő modellek összeállítása, kapcsolódó részletes pénzügyi számítások és elemzések elvégzése
  • Befektetési tranzakciós menedzsmentben való közreműködés (tanácsadók koordinálása, kapcsolattartás, átvilágítási folyamat menedzsmentje)
  • Befektetői bizottsági anyagok összeállításában való részvétel
  • A cégcsoport egyéb szervezeti egységeivel való napi szintű együttműködés, kapcsolattartás
  • A különböző üzleti területek számára pénzügyi input adatok szolgáltatása, együttműködés a tervezési fázisban

  • Közgazdasági vagy pénzügyi felsőfokú végzettséggel
  • Folyékony angol nyelvtudással
  • Analitikus, strukturált szemléletmóddal, a komplex folyamatok átlátásának, megértésének képességével
  • Legalább 2 év tapasztalattal, preferáltan hasonló pénzügyi tervezéssel, modellezéssel foglalkozó területen
  • Nagyon erős Excel ismereted van, (összetett függvények, kimutatások ismerete elvárt), esetleg a VBA sem idegen számodra
  • Proaktív és hatékony vagy, az aktuális feladat megoldásán túl képes vagy előre gondolkodni

Előnyt jelent:

  • Big4 vagy egyéb pénzügyi tanácsadói tapasztalat
  • Tranzakciós/befektetési és külföldi piacokon szerzett tapasztalat
  • Ingatlanpiaci tapasztalat

  • Budapest, II. kerület
Loading…
Még nem jelentkeztem korábban a cég álláshirdetéseire, szeretném megadni az adataimat